Quantum-Touch®

eerste instructeurs in Nederland

Gratis intro ebook!

Gecertificeerde practitioners

Onderstaande practitioners zijn volledig zelfstandig en zijn onafhankelijk van ons. Bij de details kun je zien welke workshops de practitioner bij ons heeft gevolgd. Op de website van de practitioner kun je zien of deze bij een beroepsvereniging is aangesloten en/of door een zorgverzekeraar (deels) wordt vergoed. Iedere practitioner regelt zelf hoe om te gaan met klachten en geschillen (WKKGZ). We raden je aan om met 1 of meer van hen telefonisch contact op te nemen, indien je behandeld wilt worden.

QC, QT, QA is Quantum-Coach (heeft o.a. onze workshops gevolgd), is zowel gecertificeerd Quantum-Touch Practitioner als Quantum-Allergy Practitioner.

QC, QA is Quantum-Coach (heeft o.a. onze workshops gevolgd) en is Quantum-Allergy Practitioner en heeft in ieder geval Quantum-Touch Level 1 gevolgd.

QC, QT is Quantum-Coach (heeft o.a. onze workshops gevolgd) en is Quantum-Allergy Practitioner en heeft in ieder geval Quantum-Touch Level 1 gevolgd.

QA heeft in ieder geval Quantum-Touch Level 1 gevolgd en is Quantum-Allergy Practitioner.

QT is gecertificeerd Quantum-Touch Practitioner.

Klik in de kaart op de naam van de therapeut om naar de foto van de therapeut met de detailinfo te gaan.

Quantum-Coach en QT en QA gecertificeerd

Yolande van Rosmalen

Yolande van Rosmalen
Alkmaar,
Noord-Holland

Linda Menkhorst

Linda Menkhorst
Egmond aan Zee,
Noord-Holland

Linda Liefting

Linda Liefting
Egmond aan Zee,
Noord-Holland

Nancy Kager

Nancy Kager
Egmond-Binnen,
Noord-Holland

Claudia Duineveld

Claudia Duineveld
Heemskerk,
Noord-Holland

Joy Fang

Joy Fang
Haarlem,
Noord-Holland

Liduin Ligthart

Liduin Ligthart
Velserbroek, Noord-Holland

Tonia Ris

Tonia Ris
Wormerveer, Noord-Holland

Monique Verhaar

Monique Verhaar
Egmond a/d Hoef, 
Noord-Holland

Gerda Janknegt

Gerda Janknegt
Alkmaar, 
Noord-Holland

Jaap Smit

Jaap Smit
Volendam, 
Noord-Holland

Marion Groenendal

Marion Groenendal
Rotterdam, Zuid-Holland

Inge Pansier

Inge Pansier
Ubbergen, Gelderland

Frans Bouwmeister

Frans Bouwmeister
Oosterhout, Gelderland

Alma Baaij

Alma Baaij
Almere, Flevoland

Suzie Bonner

Suzie Bonner
Almere, Flevoland

Tom Tichelaar

Tom Tichelaar
Lelystad, Flevoland

Roos Smit

Roos Smit
Vinkeveen, Utrecht

Mireille van Barneveld

Mireille van Barneveld
Zeist, Utrecht

Wim Velthuis

Wim Velthuis
Enschede, Overijssel

Theo Kerklaan

Theo Kerklaan
Bosschenhoofd, NB

Hanneke Munsters

Hanneke Munsters
Erp, Noord-Brabant

Yolande Aelbrechts

Yolande Aelbrechts
Uden/Rosmalen, NB

Ineke Ulijn

Ineke Ulijn
Heesch, Noord-Brabant

Anny Lunshof

Anny Lunshof
Zeeland, Noord-Brabant

Minke Strikwerda

Minke Strikwerda
Sneek, Friesland

Annemiek de Winter

Annemiek de Winter
St. Nicolaasga, Friesland

Harry Vellinga

Harry Vellinga
St. Nicolaasga, Friesland

Quantum-Coach en QA gecertificeerd

Vera van Os

Vera van Os
Amsterdam, Noord-Holland

Gea Mosk

Gea Mosk
Heiloo,
Noord-Holland

Cathrien Bos

Cathrien Bos
Hilversum, Noord-Holland

Marjolein de Wit

Marjolein de Wit
Goirle, Noord-Brabant

Mariek Ceelaert

Marieke Ceelaert
Baarle-Nassau, Noord-Brabant

Bolivar Binda

Bolivar Binda
Tilburg, Noord-Brabant

Ingrid de Boer

Ingrid de Boer
Etten-Leur, Noord-Brabant

Eline Schouten

Eline Schouten
Lelystad, Flevoland

Ted Duijvestijn

Ted Duijvestijn
Lelystad, Flevoland

Ina Borsboom

Ina Borsboom
Lelystad, Flevoland

José Praat

José Praat
Deventer, Overijssel

Yvonne Janssen

Yvonne Janssen
Middelaar, Limburg

Annet Brouwer

Annet Brouwer
Zaltbommel, Gelderland

Els van Wissen

Els van Wissen
Leiderdorp, Zuid-Holland

Gert van Beek

Gert van Beek
Amersfoort, Utrecht

Saskia van Oortgijsen

Saskia Oortgijsen
Ternaard/Dokkum, FR

Nicole van den Steen

Nicole van den Steen
Westmalle, België

Rien Schoneveld

Rien Schoneveld
Bydgoszcz, Polen

QT en QA gecertificeerd

Marleen Kooij

Marleen Kooij
Amsterdam, NH

Milou van Rooij

Milou van Rooij
Maarssen, Noord-Holland

Marcel Heijnes

Marcel Heijnes
s Hertogenbosch, Noord-Brabant

Alwin Lobato

Alwin Lobato
Tilburg, Noord-Brabant

Marga Brusselers

Marga Brusselers
Roosendaal, NB

Connie van den Akker

Connie van den Akker
Schijndel, Noord-Brabant

Lisette Bakker

Lisette Bakker
Almere Flevoland

Elsa Duursma
Drachten, Friesland

Myriam Burg

Myriam Burg
Lormes, Frankrijk

Joke ElfringElsa Duursma

Joke Elfring
Berdoues, Frankrijk

Nathalie Gerard

Nathalie Gerard
Tervuren, België

QA gecertificeerd

Karin Blok

Karin Blok-Olsen
Heemstede, Noord-Holland

Lida Eydenberg

Lida Eydenberg
Bergen, Noord-Holland

Anita van der Gulik

Anita van der Gulik
Dirkshorn, Noord-Holland

Rita Dorrestein

Rita Dorrestein
Nieuwe Niedorp, Noord-Holland

Tinie Bras

Tinie Bras
Broek op Langedijk,
Noord-Holland

Sjaan Boots

Sjaan Boots
Volendam,
Noord-Holland

José Haverkate

José Haverkate
Alkmaar, Noord-Holland

Amy Keijzer

Amy Keijzer
Hoorn, Noord-Holland

Anneke Mobach

Anneke Mobach
Utrecht, Utrecht

Anita de Jong

Anita de Jong
Zegveld, Utrecht

Christian van de Beek

Christian vd Beek
Heinkenszand, Zeeland

Charlotte Arts

Charlotte Arts
Apeldoorn, Gelderland

Ellen Angelino

Ellen Angelino
Wadenoijen, Gelderland

Kathleen Croese

Kathleen Croese
Valkenswaard,
Noord-Brabant

Tanja Crabeels

Tanja Crabeels
Oss,
Noord-Brabant

QT gecertificeerd

Cora Rombout

Cora Rombout
Naarden, Noord-Holland

Rita Valk

Rita Valk
Limmen, Noord-Holland

Elles Buné

Elles Buné
Alkmaar, Noord-Holland

Tonny Matthijssen

Tonny Matthijssen
Hoorn, Noord-Holland

Mibetta Roelofs

Mibetta Roelofs-van Os
Amsterdam, Noord-Holland

Frieda van der Linda

Frieda van der Linde
Amsterdam, Noord-Holland

Joelma Matos

Joelma Matos
Amsterdam, Noord-Holland

Paul Luyten

Paul Luyten
Den Helder, Noord-Holland

Patricia Stamm'ler

Patricia Stamm'ler
Den Helder, Noord-Holland

Lily Streng

Lily Streng
Boskoop, Zuid-Holland

John Wolvekamp

John Wolvekamp
Houten, Utrecht

Caroline Timmermans

Caroline Timmermans
s Hertogenbosch, Noord-Brabant

Rudi Sijbring

Rudi Sijbring
Zuidlaren, Drenthe

Sylvia Vluggen

Sylvia Vluggen
Brunssum, Limburg

Peter Vergroesen

Peter Vergroesen
Weert, Limburg

Ger Santing

Ger Santing
Arnhem, Gelderland

Lucia Müller

Lucia Müller
Arnhem, Gelderland

Krista Aalbrecht

Krista Aalbrecht
Zutphen, Gelderland

Mario Erhart

Mario Erhart
Tiel, Gelderland

Barbera Smit

Barbera Smit
Heeg, Friesland

Akke Tine Wierda

Akke Tine Wierda
Tjerkgaast, Friesland

Ingrid Meulenkamp

Ingrid Meulenkamp
Joure, Friesland

Liesbeth Michiels

Liesbeth Michiels
Humbeek, België

Elise van der Voort

Elise van der Voort
De Klinge, België

Vrijwilligers

Henny van Straaten

Henny van Straaten
Egmond-Binnen, Noord-Holland

Piet Elsinga

Piet Elsinga
Egmond aan Zee, Noord-Holland

Anton Griep

Anton Griep
Wieringerwerf, Noord-Holland

Modesta van Otegem

Modesta van Otegem
Amsterdam, Noord-Holland

Maaike van der Linden Vooren

Maaike van der Linden Vooren
Alkmaar, Noord-Holland

Martien Snoek

Martien Snoek
Heiloo,
Noord-Holland

Bismarck Welch

Bismarck Welch
Amsterdam, Noord-Holland

Harriët Bergsma

Harriët Bergsma
Naarden, Noord-Holland

Lutgart de Laet

Lutgart de Laet
Alkmaar, Noord-Holland

Diana Zuidema

Diana Zuidema
Den Haag, Zuid-Holland

Vanessa Sparrow

Vanessa Sparrow
Den Haag, Zuid-Holland

Jan Labordus

Jan Labordus
Bodegraven, Zuid-Holland

Bertha van der Wal

Bertha van der Wal
Spijkenisse, Zuid-Holland

André Stam

André Stam
Wijchen, Gelderland

Ingrid Houterman

Ingrid Houterman
Middelburg, Zeeland

Annekarien van der Vossen

Annekarien van der Vossen
Enschede, Overijssel

Annemiek Peters

Annemiek Peters-Oonk
Borne, Overijssel

Diet Wolters

Diet Wolters-Oonk
Emmen,
Drenthe

Chantal Snoek

Chantal Snoek
Teteringen,
Noord-Brabant